0
0,00 
0 przedmioty
No products in the cart.
0
0,00 
0 przedmioty
No products in the cart.

Bony podarunkowe

 • Nie masz pomysłu na prezent a nie chcesz kolejny raz kupować byle czego? Podaruj swoim bliskim coś cenniejszego i zadbaj o ich zdrowie! Ta opcja pozwala na wykupienie vouchera na wybraną kwotę – oznacza to, że bo podarunkowy można wykorzystać na dowolną usługę. Voucher ważny 3 miesiące od daty zakupu.

  100,00 1000,00 
 • Nie masz pomysłu na prezent a nie chcesz kolejny raz kupować byle czego? Podaruj swoim bliskim coś cenniejszego i zadbaj o ich zdrowie! Ta opcja pozwala na wykupienie vouchera na masaż leczniczy lub dowolny rodzaj fizjoterapii. W przypadku zakupu karnetu istnieje możliwość łączenia obu opcji w ramach jednego pakietu. Voucher...

  140,00 1100,00 
 • Nie masz pomysłu na prezent a nie chcesz kolejny raz kupować byle czego? Podaruj swoim bliskim coś cenniejszego i zadbaj o ich zdrowie! Ta opcja pozwala na wykupienie vouchera na masaż twarzy KOBIDO. Voucher ważny 3 miesiące od daty zakupu.

  180,00 
 • Nie masz pomysłu na prezent a nie chcesz kolejny raz kupować byle czego? Podaruj swoim bliskim coś cenniejszego i zadbaj o ich zdrowie! Ta opcja pozwala na wykupienie vouchera na masaż relaksacyjny całego ciała ciepłym olejkiem. Voucher ważny 3 miesiące od daty zakupu.

  140,00 
 • Nie masz pomysłu na prezent a nie chcesz kolejny raz kupować byle czego? Podaruj swoim bliskim coś cenniejszego i zadbaj o ich zdrowie! Ta opcja pozwala na wykupienie vouchera na trening EMS. Opcja jednorazowa to trening wprowadzający, który zawiera również analizę składu i masy ciała, dodatkowo w ramach wizyty uwzględnione...

  149,00 2136,00 
 • Nie masz pomysłu na prezent a nie chcesz kolejny raz kupować byle czego? Podaruj swoim bliskim coś cenniejszego i zadbaj o ich zdrowie! Voucher ważny 3 miesiące od daty zakupu.

  120,00 800,00 
 • Nie masz pomysłu na prezent a nie chcesz kolejny raz kupować byle czego? Podaruj swoim bliskim coś cenniejszego i zadbaj o ich zdrowie! Karnet obowiązuje na dowolne kameralne zajęcia (za wyłączeniem jogi). Voucher ważny 3 miesiące od daty zakupu.

  130,00 300,00